gallery/castle6

 

Dovolenka v Bojniciach

 

Stráviť čas spolu ako rodina, patrí medzi najkrajšie chvíle života každého z nás. Preto filozofiou Campingu je, vytvoriť Vašej rodine príležitosť zažiť hodnotnú a kvalitnú dovolenku. Slnečné miesta, krásne lesy, hory a jazerá, spev vtákov – to všetko spraví Vašu dovolenku nezabudnuteľnou. 

 

Relax v prírode 

 

To znamená, že si môžete prispôsobiť dátum, dĺžku trvania a spôsob cestovania , ktoré Vám vyhovuje. Popularitou Campingu je spojenie komfortu so slobodou. Sami budete prekvapení, koľko slobody a komfortu Vám zabezpečia stany a mobilné domčeky.

 

V stanoch aj v mobilných domčekoch nájdete všetko čo budete potrebovať na Vašej dovolenke. Sú vybavené od kuchynského príslušenstva až po elektrospotrebiče.

 

Naši partneri

 

 

­

Camping Bojnice

Čarovný región v srdci Slovenska

Kempovanie v okolí Bojníc

 

Široký výber mobilných domčekov a ich excelentné vybavenie garantuje luxusný odpočinok v úzkom kontakte s prírodou. Všetko na veľmi vysokej úrovni – od komfortnej spálni až po moderne vybavenú kuchyňu.

 

Stráviť dovolenku vo svetlých a priestranných stanoch v úzkom kontakte s prírodou je ideálnym strávením voľného času pre Vás a Vaše deti.

 

Stany sú navrhované pre max. 6 osôb a vybavenie je prispôsobené k tomuto počtu.

 

Stráviť čas spolu ako rodina, patrí medzi najkrajšie chvíle života každého z nás. Preto filozofiou CampingBojnice je, vytvoriť Vašej rodine príležitosť zažiť hodnotnú a kvalitnú dovolenku. Slnečné miesta, krásne lesy, hory a jazerá, spev vtákov – to všetko spraví Vašu dovolenku nezabudnuteľnou. 

 

To znamená, že si môžete prispôsobiť dátum, dĺžku trvania a spôsob cestovania , ktoré Vám vyhovujú.

gallery/straz
www.000webhost.com